Tolga Pehlivan’a bir gecede 2 anlamlı ödül!

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye’deki ünlülerin katıldığı tertipli olarak yapılan International Legend Fashion Magazine Awards (Yılın En Efsaneleri Mükafatları ) sahiplerini buldu.Oksana Kuznetsova tarafından düzenlenen Şenol İpek’in sunuculuğunu yaptığı ödül gecesinde yaptığı tertipler ile bilinen İşletmecilik Teki başarılarıyla İş İnsanı Tolga Pehlivan’a ” Yılın En Düzgün Konser Organizatörü ” mükafatı verildi.


Harika Ödül Gecesinde 90’ların unutulmaz sanatkarı Murat Başaran, Ünlü Oyuncular Cenk Torun, Yağmur Yüksel , Barış Baktaş , Nanuka Stambolishvili üzere ünlü isimler mükafatlarını gecenin sunucusu Şenol İpek’in elinden aldı. Kırmızı Halı tam bir şıklık yarışı vardı. Tolga Pehlivan gecede şık giysisi ile dikkatleri üzerinde topladı.Tolga Pehlivan gecede ödül alırken “Oksana yemin ederim ki Pırlanta bile senin yanında çakıl taşı kalır diyerek iltifat etti”. Oksana ise ” Bu senden Pırlanta istemeyeceğim” manasına gelmez ki dedi.Tolga Pehlivan ise Oksana’nın bu kelamına karşılık sahnede ” Sen iste yeterki canımın içi ” dedi.

Geçtiğimiz yaz görkemli bir düğün ile dünya konutuna giren Tolga Pehlivan’a Ödül merasimi ile birebir gün eşi İş Bayanı Olga Krigonova tarafından bir müjde daha verildi.Tolga Pehlivan’a baba olduğunun muştusu ile birlikte Tolga Pehlivan tıpkı gün 2 manalı ödül almış oldu. Ünlü Çift bebeklerine oğluna Miran Aslan ismini verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir