Başkan Palancıoğlu ilgiyle karşılandı

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Danışmentgazi Toplumsal Tesislerinde düzenlen ve mahalle halkının ağır ilgi gösterdiği programa TBMM Ulusal Savunma Kurulu Lideri Hulusi Akar, AK Parti Vilayet Lideri Fatih Üzüm, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, MHP İlçe Lideri Enes Kalın, Kayseri Kadın Kolları İl Başkanı Meral Koşar, Melikgazi Kadın Kolları İlçe Başkanı Nazlı Sözduyar, MHP Kadın Kolları İlçe Başkanı Betül Özgenç, Melikgazi Meclis üyesi adayları ve muhtar adayları da katıldı.

Melikgazi’de gerçek belediyecilik hizmetleri ile birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Lider Palancıoğlu, “Tüm mahalle muhtarlarımızla 58 mahallemizde birçok hizmet yaptık. Seçim çalışmalarımız kapsamında mahalle halkımıza yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatmaya devam ediyoruz. Türkiye’de corona ve büyük bir zelzele yaşadık. Sarsıntı bölgelerinde de hizmet ederek 2 çarşı ve 2 adet ömür alanı kurduk. Bu meşakkatlere karşın ilçemizde rekor hizmetler ürettik. Birçok mahallemizin acil olan gereksinimlerini giderdik. Bizler el ele verdikçe, gençlerimizin önünü açtıkça ülkemizin sırtını kimse yere getiremez. Bu bölgemiz Kayseri’nin en ağır nüfuslu yeri. Bu bölgeye okullar, sağlık ocağı, toplumsal tesis, kapalı pazar yeri yaptık. Biz ne yapsak sizlere az. İnşallah bu hizmetleri daha da ileri taşıyacağız. Kayseri belediyecilik açısından son derece değerli kent. Tüm belediyeler olarak el ele verdik Kayseri’mize birçok hizmet kazandırdık. Gece gündüz çalışıp Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Bilge Önder Sayın Devlet Bahçeli’nin başını dik tutmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu hoş programın düzenlenmesinde emeği geçen Melikgazi Meclis Üyemiz Sayın Rıfat Açıkgöz, AK Parti ve MHP İlçe teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizin Ramazan Ayı’nı da tebrik ederim.” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Gece gündüz demeden hem kentimizi, hem ilçelerimizi geliştirmek ismine uğraş gösteriyoruz. Rutin belediyecilik açısından Kayseri’miz lisanlara destan işler yapıyor. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla işlerimizi yapıyoruz. Sizlere layık olmak için çalışıyoruz. Kayseri’mizde durmak yok, koşmaya devam diyoruz. İnşallah huzur içinde bir seçim geçireceğiz. Sizlere güvenerek 17-0 diyerek, 31 Mart’ta tekrar destan yazacağız.” diye konuştu.

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar ise, “Kayseri’de cumhur ittifakı olarak el ele yürümeye devam ediyoruz. Ülkemizin daha da büyümesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Adeta yürümüyor, koşuyoruz. Yapılan çalışmalar ortada. Bunlarla birlikte istikrarın sürmesi lazım. İstikrar çok değerli. Hizmetlerimizi giderek artıracağız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir